ΑΣΙΣ Μπάσκετ Δημοτικού

Η ομάδα Μπάσκετ της Σχολής Μωραΐτη συμμετείχε στο Πρωτάθλημα Μπάσκετ για τα Ιδιωτικά Δημοτικά Σχολεία του ΑΣΙΣ, που διοργάνωσε η Σχολή Μωραΐτη στις 13 και 27 Μαΐου.

Το Σχολείο μας συμμετείχε με ομάδα 20 αγοριών της στ’ Δημοτικού που έπαιξαν, ευχαριστήθηκαν και χειροκροτήθηκαν για την προσπάθειά τους.

Αναλυτικά συμμετείχαν οι: Φίλιππος Άνθης, Λάμπρος Αντωνίου, Νικόλας Βοσκόπουλος, Άγγελος Γεωργιόπουλος, Νικόλας-Έκτορας Ευαγγελόπουλος, Ανδρέας-Μενέλαος Κωσταρέλος, Ζαχαρίας Λιναρδούτσος, Άντριου-Ιάσονας Λίντοπ, Ιάσων Μακρυλάκης, Αλέξης Μεγρέμης, Μανούσος Μπονάκης, Χαράλαμπος Νακόπουλος, Κυριάκος Παπαδημητρίου, Μιχαήλ-Νικόλαος Πετμεζας, Ιωάννης Σιδηροφάγης, Φώτης-Ιωάννης Σοφιανόπουλος, Σωτήρης Σταυρόπουλος, Βασίλης Συργκάνης, Κωνσταντίνος-Λάζαρος Τρύπκος, Λευτέρης Χρυσουλάκης.

Προπονητής: Αλ. Ζάγκας.