Επιτυχίες στον Δρόμο σε ανώμαλο έδαφος

Το Σάββατο 30 Νοεμβρίου έγινε στο άλσος της Ν. Φιλαδέλφειας, ο Δρόμος σε ανώμαλο έδαφος για τα Ιδιωτικά Δημοτικά Σχολεία – ΑΣΙΣ. Τη διοργάνωση είχε η Σχολή Χατζήβεη και το Σχολείο μας πήρε μέρος με πλήρεις ομάδες αγοριών και κοριτσιών των τάξεων γ΄, δ΄, ε΄ και στ΄ Δημοτικού.

Κατέκτησαν:

• Η Χριστίνα Παντόστη (δ΄Δημοτικού) την 1η θέση
  • Ο Λέων-Αναστάσιος Βάρβαρος (γ΄Δημοτικού) τη 2η θέση
  • Ο Παναγιώτης Σπυρίδης (στ΄Δημοτικού) και ο Ρόνη Παπουτσόγλου (ε΄Δημοτικού) την 3η θέση
  • Η Άννα Τσικούρα (δ΄Δημοτικού), ο Κωνσταντίνος Θεοδωρόπουλος (γ΄Δημοτικού) και η Μαρίνα Λυγκούρη (στ΄Δημοτικού) την 4η θέση
  • Ο Βασίλης Προσμίτης (γ΄Δημοτικού), ο Νικόλας Μπαλτατζής (δ΄Δημοτικού) και η Άρτεμις Καλαμπόκη (στ΄Δημοτικού) την 5η θέση.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που πήραν μέρος για τις επιτυχίες και την προσπάθειά τους.

Προπονητές: Κώστας Αϊβαλιώτης, Μαρία Βήττα, Χρυσίδα Βερναδάκη