ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ORFF (2016 -2017)

exetaseis_ve_i_2011

​Φέτος ο Κύκλος Μετεκπαίδευσης σε Σπουδές Μουσικοκινητικής Αγωγής ORFF της Σχολής Μωραΐτη διοργανώνει ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ Μουσικοκινητικής Αγωγής ORFF.

ΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ απευθύνονται σε όλους, όσοι ενδιαφέρονται για την σπουδή της Μουσικοκινητικής Αγωγής ORFF, ανεξάρτητα από προηγούμενη εμπειρία στα αντικείμενά της. Τα μαθήματα γίνονται σε τριήμερες συναντήσεις Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή μία φορά τον μήνα.

Η κάθε συνάντηση αποτελεί μια θεματική ενότητα και έχει έναν ενδεικτικό τίτλο.

Το Πρόγραμμα των ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΜΚΑ ORFF 2016-2017 διεξάγεται από τον Δεκέμβριο 2016 έως και τον Μάιο 2017.

Η πρώτη συνάντηση μαθημάτων των ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ είναι στις 9, 10 και 11 Δεκεμβρίου 2016.

Τα δίδακτρα των ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ανέρχονται στο ποσό των 600€ και καταβάλλονται σε 3 δόσεις.

Οι ενδιαφερόμενοι έχουν τη δυνατότητα συμμετοχής minimum σε τρία Σεμινάρια δικής τους επιλογής και το κόστος τότε των διδάκτρων είναι 400€ τα οποία καταβάλλονται σε 2 δόσεις.

Περισσότερες λεπτομέρειες ακολουθούν στο επισυναπτόμενο πρόγραμμα.

Σχετικά με την συμμετοχή σας, θα χρειαστεί να στείλετε συμπληρωμένη την    ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ είτε ηλεκτρονικά είτε σε fax: 2106795090.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε καθημερινά με τη Γραμματεία ORFF, στο τηλέφωνο του σχολείου 210 6795000.

- Πρόγραμμα

- Αίτηση Συμμετοχής